Witamy w dziale galeria

JASEŁKA 2021
Dzieci z naszego przedszkola z niecierpliwością oczekiwały Bożego Narodzenia. Dnia 18 grudnia odbyły się w przedszkolu Jasełka. Dzieci z grupy Tygryski i Żabki wprowadziły dzieci w tematykę świąt i zaprezentowały tradycyjne przedstawienie świąteczne. Również zaprezentowałysię dzieci z grupy Misie oraz najmłodsza grupa Słoneczka.
PRZEDŚWIĄTECZNE KATECHEZY

Do przeżycia radosnych Świąt Bożego Narodzenia dzieci przygotowywały się na Katechezach słuchając z wielkim zainteresowaniem opowiadańbiblijnych o Bożym Narodzeniu, same wcielały się w role bohaterów: Maryi, św. Józefa, pasterzy, królów, aniołów.

RORATY W NASZEJ KAPLICY

Oczekując na święta Bożego Narodzenia  dnia 16 grudnia 2020 r.  w naszej kaplicy została odprawiona Msza Święta – roratnia z udziałem dzieci z grupy Tygrysów, Żabek i Misiów. Wszystkie dzieci bardzo ładnie śpiewały pieśni adwentowe i pięknie się modliły.

ODWIEDZINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Dnia 3 grudnia Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów przyjechał do naszego przedszkola. Przedszkolaki z każdej grupy przygotowały dla swojego gościa program artystyczny - było recytowanie wierszy, śpiew i tańce. W zamian Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami.

SPOTKANIE Z POLICJANTKAMI

23 listopada w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Policjantkami, które opowiedziały przedszkolakom o swojej pracy, a także pokazała swoje narzędzia pracy m.in. legitymację, strój oraz czapkę policjanta, kajdanki, latarkę i tarczę do zatrzymywania pojazdów.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - MISIE

Dnia  3 listopada 2020 roku w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka "Misie" wystąpiła w Jesiennym Przedstawieniu recytując wierszyki i śpiewając poznane piosenki. Po występach każde dziecko zostało pasowane na prawdziwego Przedszkolaka.

BAŃKI MYDLANE U TYGRYSKÓW

W piątek 26 października grupa świetnie bawiła się podczas zajęć. Zadaniem dzieci było wykonanie baniek mydlanych . Aby bańkowy efekt był ciekawszy dodaliśmy odrobinę farby, bańki były kolorowe.

SPACER ŻABEK DO STAREGO OGRODU

5 października było słonecznie. Żabki wyruszyły na spacer do Starego Ogrodu. Podczas wędrówki szukały oznak jesieni, przyglądaliśmy Dzieci z radością szukały kasztanów i żołędzi, opowiadały o ich kształtach i kolorach. Próbowały określić podobieństwa i różnice między zdobytymi okazami.

DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE ŻABEK

W dzień chłopaka dziewczynki z grupy Żabek przygotowały dla swoich kolegów niespodziankę. Urządziły zabawy ruchowe. Po zaciekłych bojach chłopcy otrzymali przygotowane przez  dziewczynki specjalne odznaki "super chłopaka".

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - ŻABKI

21 września obchodziliśmy jeden z ważniejszych dni w ciągu roku przedszkolnego – DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

W grupie "Żabek"  po obejrzeniu krótkiego nagrania od Klauna Chipsa, dzieci przystąpiły do ulubionych zabaw ruchowych, wspólnie bawiły się na placu zabaw chustą animacyjną. Na koniec dzieci otrzymały balonowe zwierzaki i medale "Super Przedszkolaków".

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - TYGRYSKI

W grupie "Tygrysków" odbyły się zawody sportowe. Było dużo śmiechu i radości. Oczywiście wszystkie dzieci zasłużyły na miano "Odważnego Przedszkolaka".

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - MISIE

W grupie „Misie” było to bardzo radosny dzień, było dużo zabaw, które dzieci uwielbiają. Misie otrzymały również medale i dyplomy „Super Przedszkolaka”.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - SŁONECZKA

W grupie "Słoneczka" dzieci wesoło się bawiły i otrzymały medale "Super Przedszkolaka" oraz pamiątkowe Słoneczka.

PRZEDSZKOLIADA 2020

Dnia 5 marca 2020r. grupa Tygryski wzięła udział w imprezie sportowej Orlen Przedszkoliada Tour. Dzieci brały udział w różnych dyscyplinach sportowych, m.in. siatkówce, piłce ręcznej, piłce nożnej czy koszykówce. Zmaganiom dzieci towarzyszyli radomscy sportowcy.

MANIA POZNAWANIA - EKSPERYMENTY W LUTYM

W dniu 27 lutego dzieci miały okazję uczestniczyć w kolejnych zajęciach „Mania poznawania – eksperymenty” prowadzonych przez Panią Karolinę i Pana Profesorka. Tym razem dowiedzieliśmy się, jak powstaje mydło, jakie są rodzaje mydła a także dlaczego tak ważne jest przestrzeganie higieny.

BAL KARNAWAŁOWY 2020

Dnia 28 lutego 2020r. w naszym przedszkolu obył się bal karnawałowy, który prowadzili animatorzy ze Studia Artystycznego Magic Art z Łodzi - Pan Damatus ze swoją asystentką.

URODZINKI 01.2020

Dnia 17 stycznia przedszkolu obchodziło  swoje urodziny -  dziesięcioro dzieci:  z grupy Tygrysków  - Ala D., Kacper, Małgosia, Basia i Julia - 6 urodziny i Kinga – 5 urodziny, z grupy Biedronek – Hania  - 5,  Bruno, Laura, i Nadia – 4 urodziny.