Witamy w dziale galeria

WIOSENNE SPOTKANIE Z POEZJĄ

Z okazji rozpoczęcia wiosny 25 marca dzieci z grupy Tygryski przygotowały przedstawienie pod tytułem „Wiosenne spotkanie z poezją”. Były piosenki, wiersze i tańce w wykonaniu starszaków. Na scenie pojawiły się także dzieci z grupy Żabki, które wspaniale zaśpiewały piosenkę „Wiosna, wiosenka”.

DZIEŃ KOBIET U MISIÓW

8 marca dziewczynki z grupy „Misie” obchodziły swoje święto - Dzień Kobiet. Tego dnia na dziewczynki czekała niespodzianka w postaci mini SPA. W tym dniu mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo.

ŚRODA POPIELCOWA W PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu w Środę popielcową tj. 17 lutego o godz. 10.00   uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w naszej kaplicy. Przez znak  posypania  głowy popiołem, wykonywanie dobrych uczynków i modlitwę wspólnie rozpoczęliśmy Wielki Post.

WALENTYNKI U ŻABEK

Dnia 12 lutego 2021 grupa „Żabki” świętowała Walentynki. W tym dniu dzieci wspólnie piekły babeczki. Były również konkursy taneczne z balonami oraz zdjęcia w fotobudce.

TEATRZYK LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM

Dnia 11 lutego 2021 r. w naszym przedszkolu dzieci mogły obejrzeć  spektakl Teatru Forma  pt.: „Legenda o Smoku Wawelskim.” Przedstawienie teatralne odbyło się w wersji  one-line.  Dzieciom bardzo się podobał spektakl i obejrzały go z uwagą.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - SŁONECZKA

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Nie udało nam się zaprosić tych wspaniałych gości do przedszkola, jednak dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Z tej okazji dzieci z grupy SŁONECZKA przygotowały piękny występ.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - MISIE

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Nie udało nam się zaprosić tych wspaniałych gości do przedszkola, jednak dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Z tej okazji dzieci z grupy MISIE przygotowały piękny występ.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - ŻABKI

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Nie udało nam się zaprosić tych wspaniałych gości do przedszkola, jednak dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Z tej okazji dzieci z grupy ŻABKI przygotowały piękny występ.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - TYGRYSKI
Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Nie udało nam się zaprosić tych wspaniałych gości do przedszkola, jednak dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Z tej okazji dzieci z grupy TYGRYSKI przygotowały piękny występ.