Witamy w dziale galeria

TEATRZYK

W poniedziałek 12 grudnia  w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie „Bezcenna przyjaźń”  w wykonaniu Teatru Kukiełkowego „Tomcio” z Nowego Sącza.

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

7 grudnia 2016r. zawitał do naszego przedszkola długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj.  Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tej radosnej wizyty.

ODWIEDZINY KOZIOŁKA MATOŁKA

W dniu 28.11.2016 r. odwiedził nas wyjątkowy gość, a mianowicie sam Koziołek Matołek. Każde dziecko mogło zostać honorowym członkiem Klubu Koziołka Matołka czego dowodem były stemple odciśnięte na rękach maluchów.

GOŚCIE Z NIEMIEC

21 marca w godzinach popołudniowych naszych przedszkolaków odwiedzili niecodzienni goście, a mianowicie młodzież z Niemiec wraz ze swoim nauczycielem i wolontariuszami z zaprzyjaźnio nego liceum.

TEATRZYK

W dniu 10 marca 2016r. do naszego przedszkola przyjechali aktorzy z Teatru Duet z Krakowa, który zaprezentował dzieciom przedstawienie pod tytułem "Wojtek Strażakiem".