Witamy w dziale galeria

JASEŁKA 2017

Dnia 21 grudnia 2017r. dzieci z naszego przedszkola wprowadziły wszystkich w czas Świąt Bożego Narodzenia przedstawiając Jasełka. Mali aktorzy w przepięknych strojach przybliżyli nam historię narodzenia małego Jezusa. Na zakończenie uroczystości nastąpiło wspólne podzielenie się opłatkiem.

PRZYBYŁ DO NAS ŚWIĘTY MIKOŁAJ

7 grudnia 2017r. gościliśmy w przedszkolu Świętego Mikołaja. Dzieci, z niecierpliwością czekały na przybycie gościa. Wszyscy razem cieszyliśmy się z wizyty Świętego Mikołaja i czekamy na odwiedziny w przyszłym roku!!!

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU

W dniu 27.11.2017r. przedszkolaki z grup: Słoneczek, Biedronek oraz Żabek uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.

KONCERT MAJKI JEŻOWSKIEJ

„Wszystkie dzieci nasze są...”  słowa tej piosenki zagościły na ustach dzieci, które w środę 24.11.2017r.  wybrały się do Sali Koncertowej Urzędu Miasta na Koncert Majki Jeżowskiej.

Na koniec wspólnie zrobiliśmy sobie zdjęcie z wokalistką i dzieci otrzymały autograf oraz specjalną dedykację dla "Domku Świętego Antoniego".

URODZINKI 10.2017

Dnia 25 października 2017r. swoje urodziny w przedszkolu obchodził Igor i Antoś z grupy "Słoneczek", Mikołaj z grupy "Biedronek" oraz Zosia i Michał z grupy"Żabek".

ZAJĘCIA Z MAMĄ HUBERTA

W dniu 24 października grupę „Żabek” odwiedziła mama jednego z naszych przedszkolaków Pani Marta Mleczkowska - aktywnie działająca w nadleśnictwie, która poprowadziła z dziećmi zajęcia przyrodnicze

MSZA W KOŚCIELE ŚW. WACŁAWA

W niedzielę 8 październka 2017r., w kościele św. Wacława została odprawiona Msza Święta o Boże Błogosławieństwo na czas całego roku przedszkolnego dla dzieci , Rodziców i wszystkich pracowników naszego Przedszkola.

URODZINKI 09.2017

Dnia 27.09.2017 swoje święto obchodzili: Dominika,Staś i Antoś z grupy "Słoneczek", Patryk i Gucio z grupy "Biedronek" oraz Patrycja i Filip z gupy "Żabek".

URODZINKI 07.2017

18 lipca 2017 w przedszkolu odbyły się urodziny dzieci, które swoje święto obchodziły w wakacje: Ala i Antoś z grupy "Słoneczek", Michalina, Jaś F., Jaś G. i Maciuś z grupy "Biedronek" i Franek z grupy "Starszaków".

URODZINKI 06.2017

W dniu 27 czerwca swoje urodziny obchodzili w przedszkolu Ola, Przemek, Julia i Kuba z grupy Starszaków, Nadia z grupy Biedronek i Tosia z grupy Słoneczek.

URODZINKI 05.2017

W dniu 30 maja 2017r. swoje urodziny w przedszkolu obchodzili : z grupy Słoneczek : ZUZIA, NATALKA,INKA i ANTOŚ  a z grupy: Starszaków: MARYSIA IWIKTORIA.

URODZINKI 03.2017

28 marca swoje święto w przedszkolu miało ośmioro dzieci. Trzecie urodziny obchodzili: Ala, Stefan, Antoś, Tonia i Adaś z grupy Słoneczek i Leon z grupy Biedronek natomiast 4 lata obchodzili: Emilka i Adaś z grupy Biedronek.

URODZINKI 02.2017

W dniu 28 lutego swoje urodziny w przedszkolu  świętowali  Ewa, Julia, Bartuś i Eryk z grupy Słoneczek, Ina, Hubert i Michalina z grupy Biedronek oraz Kacper i Jakub z grupy Starszaków.

URODZINKI 01.2017.

W dniu 31 stycznia 2017r. swoje urodziny w przedszkolu obchodzili: Miłosz z grupy Starszaków, Pola i Basia z "Biedronek" oraz Małgosia, Ala Kacper z grupy "Słoneczek".