ŻYCZENIA WIELKANOCNE

miesiąc temu

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Dzieciom, Rodzicom i Przyjaciołom naszego Przedszkola składamy najserdeczniejsze życzenia.                                   Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza  mocą swej Miłości,  wspiera obficie łaskami,  pomaga odkryć dobro w sercu każdego człowieka.    Maryja Matka naszego Pana niech otacza wszystkich swoją macierzyńską troską i opieką .                                                                    z darem wdzięczności i modlitwy                                                                               Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy                                                                           Przedszkola "Domek św. Antoniego"