ŻYCZENIA WIELKANOCNE

rok temu

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Dzieciom, Rodzicom I Przyjaciołom naszego Przedszkola życzymy głębokiego przeżycia Misterium Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.                                                           Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza mocą swej Miłości, wspiera obficie łaskami, oświeca drogę codziennego życia oraz pomaga odkryć dobro w sercu każdego człowieka.                                             z darem wdzięczności i modlitwy                                                                     Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy                                                                           Przedszkola "Domek św. Antoniego"

Zapraszamy do obejrzenia filmiku => TANIEC WIELKANOCNY