PROJEKT EDUKACYJNY-CO SŁONKO WIDZIAŁO- NA DZIECIĘCE KŁOPOTY BRZECHWA

rok temu

Dzieci z grupy „Słoneczka” i „Misie” przystąpiły do udziału w projekcie pt. „CO SŁONKO WIDZIAŁO - CZYLI NA DZIECIĘCE KŁOPOTY .....BRZECHWA”. Przedszkolaki w miesiącach październik i listopad poznały sylwetkę Jana Brzechwy, a także poznały wierszyki: „Piosenka przedszkolaków”- na podstawie którego założono kącik literatury Jana Brzechwy, „Na straganie”- na podstawie którego zgromadzono jesienne dary, wykonano z nich prace plastyczne, a także poznano wartości odżywcze warzyw i owoców i wykonano sałatkę owocową. „Kłótnia zabawek”- przeprowadzono pogadanki na temat właściwego zachowania się w przedszkolu, opracowano kodeks przedszkolaka, zapoznanie dzieci z ich prawami (zorganizowanie Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka UNICEF).