SPEKTAKL BAŚNIE PANA ANDERSENA

rok temu

W dniu 3 LISTOPADA 2022r. w piękny słoneczny dzień dzieci z grupy MISIE i SŁONECZKA  wyjechały autokarem do Urzędu Miejskiego w Radomiu, by obejrzeć spektakl teatralny pt. BAŚNIE PANA ANDERSENA w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji.  Spektakl  był adaptacją kilku najbardziej znanych baśniowych opowieści H. CH. Andersena: „Królowa śniegu”, „Dziewczynka z zapałkami”, „Brzydkie kaczątko”, „Nowe szaty cesarza”, „Księżniczka na ziarnku grochu”. Spektakl uwrazliwiał dzieci i dorosłych, że dobro można odnaleźć w wytrwałym dążeniu do celu, okazywaniu współczucia, akceptacji siebie i tolerancji dla drugich, Dzieciom spektakl bardzo się podobał. Po spektaklu i wspólnej sesji zdjęciowej po pobliskiej okolicy bezpiecznie powróciliśmy do przedszkola.