WARSZTATY Z ROBOTEM PHOTON

rok temu

W dniu  10 PAŹDZIERNIKA 2022r. w naszym przedszkolu odbyły się WARSZTATY Z ROBOTAMI PHOTON połączone z sesja fotograficzną. Robot Photon jest pierwszym polskim interaktywnym robotem, który uczy podstaw programowania, rozwija logiczne myślenie i kreatywność.  Może być programowany za pomocą 4 graficznych języków programowania. Photon poznaje świat dzięki swoim programowalnym czujnikom m.in. rozpoznawaniu dotyku, koloru podłoża, dźwięku czy odległości. Wszystko to w najbardziej atrakcyjnej formie - poprzez zabawę!  Zajęcia były bardzo ciekawe, a dowodem na to było duże zainteresowanie oraz uśmiech na twarzach dzieci. Kolejny już raz mieliśmy wspaniałą naukę przez zabawę i odwrotnie. Dziękujemy organizatorowi warsztatów za przybycie do naszego przedszkola.