DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

rok temu

Dnia 20 września 2022r.  obchodzimy najważniejsze święto dla wszystkich przedszkolaków "DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA".  W tym dniu w naszym przedszkolu zostały zorganizowane liczne atrakcje w formie różnorodnych zabaw.  Odwiedziły nas Panie z grupy animacyjnej MADAGASKAR, które przygotowały dla dzieci, m.in. zabawy z chustą animacyjną, zabawy z piłkami i wiele innych atrakcji. Ciocie również przygotowały dla dzieci moc niespodziane w formie malowania twarzy, wplatania warkoczyków we włosy oraz  różne zabawy w salach oraz słodki poczęstunek. Rodzice mogli wykonać dzieciom zdjęcia przy fotobudce przedstawiajacej wizerunek Arielki, klauna i rakiety. Wszystkie Ciocie życzą kochanym przedszkolakom wiele uśmiechów, radości i samych szczęśliwych dni w przedszkolu.

PRZEJDŹ DO GALERII =>