POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

rok temu

W  dniu 21 CZERWCA 2022r. grupa ŻABKI pożegnała nasze kochane przedszkole. Uroczystość odbyła się w ogrodzie przedszkolnym. Po oficjalnym otwarciu uroczystości przez Panią Dyrektor Ewę Mirowską dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem nauczycieli prowadzących grupę p. Barbary Woźniak oraz p. Jadwigi Piłat oraz nauczycielizajęc dodatkowych p. Angeliki Skrok oraz p. Anity Szwed.  Dzieci z zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki w języku polskim i angielskim oraz zaprezentowały układy taneczne do muzyki . Po części artystycznej wszyscy przenieśli się do przedszkola gdzie były: podziękowania dla nauczycieli od rodziców, rozdanie dyplomów i książek dla dzieci, wspaniały tort, poczęstunek dla wszystkich. Na zakończenie wszyscy obejrzeli wzruszający filmik ze zdjęciami podsumowujący 4  lata spędzone w przedszkolu. Wszyscy wspaniale się bawili. Życzymy dzieciom dużo radości i wspaniałych sukcesów w  kolejnych etapach ich edukacji.