DZIEŃ DZIECKA 2022

rok temu

W tak wspaniałym dniu jak DZIEŃ DZIECKA dzieci z grupy Misie i Żabki miały możliwość uczestniczenia w aktywnym spacerze po Piotrówce zorganizowanym przez Ambasadę Budownictwa w Radomiu. Dzieci poznały historię Grodziska Piotrówka, zwiedziły Kalambury, zwiedziły najstarszy Kościół pw. św. Wacława, poznały sprzęt strażacki, zrobilły zdjęcia przy wozie strażackim oraz otrzymały od organizatorów upominki.  W tym dniu dzieci dostały do Pani Dyrektor z racji swojego święta różne gry planszowe oraz zabawki do piaskownicy. Kolejną atrakcją było spotkanie z ALPAKAMI w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci mogły karmić przybyłych gości marchewką oraz oprowadzać po ogrodzie. FREDZIO i PAKO zyskały dużą sympatię u naszych dzieci.  Dzień upłyną na zabawie i konkursach zakończony słodkim poczęstunkiem. To był pełen wspaniałycch atrakcji dzień!!!