ROZPOCZĘCIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

rok temu

Serdeczne witamy po wakacjach wszystkich Przedszkolaków i ich Rodizców.  Wszystkim dzieciom życzymy wesołej i radosnej zabawy, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności oraz samych miłych chwil spędzonych w grupie przedszkolnej, zaś Rodzicom udanej współpracy z naszą placówką :)

Prosimy aby dzieci ze wszystkich grup wiekowych od pierwszego dnia pobytu w przedszkolu posiadały:                                                                                                                                     1. obuwie zmienne /pełne/ na gumowej podeszwie                                                                  2. odzież na zmianę do półeczki w szatni / po dwie pary-majteczki, spódniczki-spodenki, skarpetki-rajstopy, bluzeczki z długim lub krótkim rękawem/                                                    3. dwie pary chusteczek w pudełku "wyciaganych"                                                                   4. dwa opakowania chusteczek nawilżanych                                                                           5. najmłodsza grupa "Pszczółki" oprócz wymienionych wyżej rzeczy przynosi jeszcze piżamkę /podpisaną/  oraz poszewkę na kołderkę i poduszeczkę                                                              W dalszym ciągu utrzymujemy zasadę nie przynoszenia do przedszkola żadnych zabawek. Wyjątek stanowią dzieci nowo przyjęte, które rodzic może wyposażyć w ulubioną zabawkę w okresie adaptacji.                                                                                  Przypominamy, że wszystkie dzieci przyprowadzane do przedszkola powinne być zdrowe, bez żadnych oznak choroby ( katar, kaszel, gorączka, bóle brzucha, bóle głowy i gardła, itp.).           WAŻNE!  Prosimy o przyprowadzanie dzieci do przedszkola do godz. 8.15                                           Czekamy na Was wszystkich  !!!

Zapraszamy na spotkanie z Rodzicami:

Grupa SŁONECZKA  dnia 06.09.2022r. / wtorek,            godz. 16.30

Grupa MISIE dnia 08.09.2022r. / czwartek,                        godz. 17.00