KONKURS RECYTATORSKI POEZJA DZIECIĘCA

Drodzy Rodzice

W dniu 20 marca miał odbyć się w przedszkolu konkurs recytatorski i wiele dzieci przygotowywało się do wytępu. Niesty ze względu na obecną sytuację nie mógł się odbyć i najprawdopodobniej w najbliższym czasie (w takiej formie jaka była w planach) nie będzie to możliwe.  Chcemy aby dzieci mogły zaprezentować swoje wiersze. Drodzy rodzice nagrajcie filmik z prezentacją utworu przez dzieci i prześlijcie na adres przedszkola kadra.domku.sw.antoniego@wp.pl. (postarajcie się aby głos był dobrej jakości).

W typowych konkursach recytatorskich unika się gestów, ma to być interpretacja słowem, ale ponieważ sytuacja jest tak inna od normalnej mile widziane będą też wykonania aktorskie z gestami, rekwizytami i wszystkim co wam przyjdzie do głowy.

Pozdrawiam  Magdalena Dworak