Występ Dzieci

Wiersze Jana Brzechwy to klasyka literatury dzieciecej, najpiękniejsze wiersze, które uczą, bawią oraz rozwijają dziecięca wyobraźnię. To swiat pełen przygód, w którym głównymi postaciami są zwierzeta i rosliny.

Aby propagować piekno polskiej literatury dzieciecej, postanowiliśmy utworzyć kółko teatralne. Opiekunem grupy
jest p. Izabella Mosańska - animatorka kultury, organizatorka amatorskich teatrów dla dzieci, młodziezy i doroslych.

Dzieci pod kierunkiem p. Izabelli przygotowały wystep do wiersza Jana Brzechwy pt.: "Na straganie" i kaczka Dziwaczka"

Zapraszamy w dniu 31.07.2014r. na godzine 15.30

Prosimy o zabranie obuwia zamiennego.

Zapraszamy w dniu 31.07.2014r. na godzine 15.30

Prosimy o zabranie obuwia zamiennego.