WIOSENNE SPOTKANIE Z POEZJĄ

Nareszcie przyszła do nas wiosna. Pierwsze promyki słońca wpadają do sal przez okno, pojawiają się pierwsze pączki na drzewach. Z tej okazji 25 marca dzieci z grupy Tygryski przygotowały przedstawienie pod tytułem „Wiosenne spotkanie z poezją”. Przedstawienie rozpoczęła się piosenką znaną z filmu „Akademia Pana Kleksa” pod tytułem „Witajcie w naszej bajce”. Następnie przedstawiliśmy trzy wiersze Jana Brzechwy „Leń”, „Żuk oraz „Kaczka Dziwaczka”. Na scenie pojawiły się także dzieci z grupy Żabki, które wspaniale zaśpiewały piosenkę „Wiosna, wiosenka”. Na zakończenie przedstawienia grupa Tygryski zaprezentowała taniec do piosenki „Wiosna” zespołu Skaldowie. Dziękujemy ciociom, które pomogły przy przygotowaniach do występu oraz naszym małym aktorom za wspaniały występ.

PRZEDŹ DO GALERII  ->