18 MAJA 2020 R. OTWARCIE PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice

Informujemy, iż po uzgodnieniu z Organem prowadzącym od dnia 18 maja 2020r. przedszkole będzie funkcjonować na zasadach, wskazanych w wytycznych MEN, MZ i GIS.

MEN daje możliwość przyjęcia dzieci do przedszkoli i określa warunki bezpieczeństwa, którym musimy się podporządkować.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami:

Ze względu na sytuację epidemiologiczną zostanie tymczasowo obniżona liczba dzieci w grupie.

Będą prowadzone zajęcia opiekuńcze dla dzieci zgłoszonych przez deklarację. W związku z tym uprzejmie proszę Rodziców, którzy chcą/muszą przysłać dzieci do przedszkola by do 14.05.2020r. (czwartek) do godz. 15.00,  przesłali wypełnioną deklarację na adres przedszkole.radom@niepokalanki.eu oraz kontaktowali się telefonicznie z Dyrektorem Przedszkola (605333360). Po zebraniu informacji od Was, jeśli dzieci będzie zbyt dużo, określimy ewentualne kryteria przyjęcia dzieci do przedszkola na najbliższy czas. (Zgodnie z wytycznymi MEN w pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19).

ZAŁĄCZNIKI DO ZARZĄDZENIA:

Magdalena Dworak