CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Akcja CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Nasze przedszkole czynnie włączyło się do akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. Akcja ta polega  na propagowaniu codziennego głośnego czytania dzieciom, gdyż jak wiadomo nawyk czytania i miłość do książek musi powstać już w dzieciństwie.

Do programu CZYTAJMY DZIECIOM zapraszamy, także Rodziców, Babcie, Dziadków, starsze Rodzeństwo – środa od 14.30 do 15.00.

Prosimy o zapisywanie się w ZESZYCIE CZYTAJĄCYM.

Chcemy, aby wszystkie nasze działania były skierowane na cel -  rozbudzenia w dzieciach zapału do poznawania literatury, aby lubiły czytać i aby czytanie stało się dla nich koniecznością i potrzebą, nie zaś kojarzyło się z nudą i przymusem. Pragniemy, aby nasi wychowankowie stali się czytelnikami na resztę życia i nie stracili szansy na ciągły rozwój intelektualny.

Koordynator projektu Małgorzata Budzyńska