PRZEDSTAWIENIE - SKARBY LASU

Znalezione obrazy dla zapytania skarby lasu teatrzyk pixel12.07. 2018r. nasze przedszkole odwiedził teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem „Skarby Lasu” Bohaterami przedstawienia byli trzej chłopcy, którzy wybrali się na wycieczkę do pobliskiego lasu. Zachowywali się bardzo niegrzecznie i nieodpowiedzialnie. Zakłóciło to życie mieszkańców lasu. Przerażone zwierzęta postanowiły nauczyć chłopców szacunku do przyrody udzielając im kilku rad. Rozmowa ze zwierzętami uświadomiła chłopcom, że niszczenie roślin, hałasowanie, zanieczyszczanie lasu jest wyrazem braku szacunku do przyrody. To była ciekawa lekcja, która z pewnością wzbogaciła wiedzę dzieci na temat znaczenia lasu w życiu człowieka. Przedszkolaki oglądały występ z dużym zainteresowaniem oraz nauczyły się, że należy  dbać o przyrodę.