FESTYN I ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2017-2018

W czwartek 28 czerwca 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018 i pożegnanie starszaków, które opuszczają przedszkole. Po południu odbył się festyn rodzinny na placu zabaw w ogrodzie przedszkolnym. P. Dyrektor Magdalena Dworak serdecznie przywitała dzieci, personel, rodziców i gości. O godz. 15.15 dzieci ubrane w kolorowe stroje przedstawiły swój program artystyczny  „Do widzenia przedszkole”. Dzieci wierszem i piosenką i tańcem opowiedziały co działo się w przedszkolu i podziękowały swoim wychowawcom wręczając kwiaty. Po zakończonych występach dzieci pod opieką animatorek wzięły udział w zabawach ruchowych, malowaniu twarzy, zabawach integracyjnych i wielu innych atrakcjach przygotowanych przez firmę animacji MOVE it. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek; ciasta, napoje, słodycze itp. Było też grillowanie. Ten dzień na pewno zostanie w pamięci dzieci i wszystkich jako wspaniała zabawa i rodzinnie spędzony czas.