UROCZYSTOŚĆ PATRONA 2018

W dniu 13 czerwca 2018r. przeżywaliśmy w naszym przedszkolu Uroczystość Św. Antoniego – Patrona Przedszkola. Od samego rana trwał modlitewny, radosny i świąteczny nastrój. O godz. 15.00 razem ze świętym patronem, personelem, dziećmi, rodzicami i sympatykami przedszkola udaliśmy się do kościoła parafialnego św. Wacława na Plac Stare Miasto. Eucharystii o godz. 15.15 przewodniczył ks. katecheta Michał Podsiadły.  W modlitwę włączyła się społeczność przedszkolna: absolwenci, dzieci, rodzice i nauczyciele. Ks. Michał skierował Słowo Boże, prowadząc homilię dialogowaną, w którą aktywnie włączyły się dzieci. Przed udzieleniem Bożego błogosławieństwa podziękował za obecność na Eucharystii i trud jaki ponoszą zarówno rodzice jak i personel w katolickie wychowanie dzieci. Po Mszy Św. dzieci zostały obdarowane słodyczami.