POLSKA MOJA OJCZYZNA - AKADEMIA PATRIOTYCZNA I OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU PLASTYCZNEGO

Decyzją Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej rok 2017/2018 został ogłoszony „Rokiem dla Niepodległej”. Nasze przedszkole również włączyło się w aktywne upamiętnienie tak ważnego wydarzenia. 26 kwietnia 2018 roku odbyła się uroczysta Akademia patriotyczna w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania Niepodległości oraz 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Podczas uroczystości zostały również ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „POLSKA - Moja Ojczyzna” zorganizowanego przez nasze Przedszkole pod patronatem Fundacji Na Rzecz Oświaty i Wychowania "Anioły Miast" i wręczone zostały nagrody. Podczas Uroczystości zaszczycili nas swoją obecnością: Pani Izabela Renowska - wizytator kuratorium oświaty, Siostra Róża Kozera - Przedstawiciel Organu Prpwadzącego Przedszkole, ks. Michał Podsiadły jako przedstawiciel Parafi św. Wacława, Siostra Paulina Chrost i oczywiście wszyscy kochani rodzice naszych dzieci.  Wszystkim, a szczególnie dzieciom dziękujemy za zaangażowanie i piękne występy.

WYNIKI KONKURSU "POLSKA MOJA OJCZYZNA"