CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM - W GRUPIE BIEDRONKI

W dniu 23 kwietnia 2018r. gościliśmy w grupie „Biedronki” Paną Paulinę Zacharską, mamę Tosi. Pani Paulina przeczytała dzieciom dwie książeczki, pt. „Piękna i mądra bajka o troskach zająca Grajka” oraz  „Bing prezent urodzinowy”. Dzieci z uwagą i skupieniem słuchały przygód bohaterów książek oraz aktywnie odpowiadały na pytania zadawane przez Panią Paulinę. W nagrodę za piękne słuchanie, każde dziecko otrzymało na ręce wybraną przez siebie pieczątkę. Dziękujemy Pani Paulinie za poświęcony czas i piękne czytanie oraz zapraszamy pozostałych rodziców do włączenia się w akcję czytania dzieciom.

A w piątek 11 maja 2018r. grupę Biedronki odwiedziła Pani Agnieszka Firlej. Mama Jasia przeczytała dzieciom książeczkę, pt. „Skąd się biorą dziury w serze?” autorstwa Petry Marii Schmitt, Christiana Drellera. Dzieci miały okazję dowiedzieć się dlaczego banany są krzywe i wiele innych ciekawostek. Z zaciekawieniem i w skupieniu słuchały opowiadań czytanych przez Panią Agnieszkę. Dziękujemy bardzo mamie Jasia za odwiedziny i zapraszamy na kolejne czytanie dzieciom.