SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE BIEDRONEK

Dnia 19 kwietnia 2018 roku dzieci z grupy „Biedronki” odwiedziła Pani pielęgniarka Dorota Skoczek – babcia Marcelinki i Tosi. Dzieci poznały zawód pielęgniarki oraz miały okazję porozmawiać z Panią Dorotą o zdrowiu. Dzieci dowiedziały się, jak dbać o higienę osobistą, a także które produkty spożywcze są dobre dla naszego organizmu. Pani Pielęgniarka poruszyła również ważną kwestię dotyczącą produktów i ich pochodzenia. Dzieci doskonale wiedzą, że leki należy brać tylko i wyłącznie pod opieką i wiedzą dorosłych. Pani pielęgniarka pouczyła również, że nie wolno brać cukierków czy dziwnych pastylek od obcych osób. Dzieci miały okazję zmierzyć ciśnienie krwi oraz obejrzeć takie przedmioty niezbędne do pracy pielęgniarki, jak maseczka ochronna, bandaż czy strzykawka. Dziękujemy Babci Marcelinki i Tosi za wspaniałe zajęcia.