KONKURS RECYTATORSKI W MDK BORKI

Z radością informujemy, że dwoje dzieci z grupy „Żabki” wzięło udział w konkursie recytatorskim „Dziecięcy Świat Poezji” zorganizowanym przez Dom Kultury Borki. Przedszkolaki pokonując swą nieśmiałość miały możliwość nauczyć się cieszenia z własnych sukcesów oraz poznać smak szlachetnej rywalizacji. Pola w kategorii pięciolatków wystąpiła z wierszem pt. „Żaba” Jana Brzechwy i zajęła II miejsce zaś Antoś w kategorii sześcio i siedmiolatków przepięknie wyrecytował utwór Marii Konopnickiej pt. „Stefek Burczymucha”. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje i ogromne podekscytowanie. Wszyscy uczestnicy konkursu za piękną recytację i udział w konkursie otrzymali gromkie brawa, pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.