SPOTKANIE WIELKANOCNE

28 marca 2018r. w naszym Przedszkolu odbyło się Spotkanie Wielkanocne. Starszaki przygotowały program artystyczny na temat Świąt Wielkanocnych oraz zwyczajów z nimi związanych. Grupy  „Biedronek” i „Słoneczek” – zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce związanej ze świętami. Obecni byli pracownicy Przedszkola wraz z ks. Michałem naszym katechetą, któremu złożyliśmy życzenia z okazji święta ustanowienia sakramentu kapłaństwa .

Ks. Michał pobłogosławił przygotowany stół ze „święconką”  a następnie podzieliliśmy się „święconym jajkiem” – składając sobie życzenia. Spotkanie przebiegało w radosnej i przyjemnej atmosferze. Wszyscy cieszyli się, że niebawem będą przeżywać święta we własnych domach wraz z rodziną.