JASEŁKA 2017

Dnia 21 grudnia 2017r. dzieci z naszego przedszkola pod okiem nauczycielek wprowadziły wszystkich w czas Świąt Bożego Narodzenia przygotowując Jasełka. Występ odbył się w budynku należącym do Stowarzyszenia Centrum Młodzieży „Arka”. Mali aktorzy w przepięknych strojach Maryi, Józefa, Aniołków, Królów, Pasterzy, aż w końcu różnych postaci z bajek. przybliżyli nam historię narodzenia małego Jezusa. Oczywiście nie zabrakło ślicznej scenerii - szopki bożonarodzeniowej. Zaproszeni goście mogli również wysłuchać kolęd oraz pastorałek. Magiczną aurę wprowadziła Ania z grupy „Żabki”, solowo śpiewając pastorałkę pt. „Kołysanka dla Dzieciątka”. Na koniec występu dziewczynki: Pola i Julka z najstarszej grupy podczas śpiewania pastorałki „Dzyń, dzyń, dzyń” złożyły gościom życzenia. Występ dzieci rozbudził we wszystkich wspaniałą i świąteczną atmosferę. Zgodnie z tradycją Ks. Michał odczytał fragment Ewangelii o Bożym Narodzeniu i złożył życzenia w imieniu wszystkich kapłanów z parafi Św. Wacława. Nie zabrakło także życzeń od Pani Dyrektor oraz od Siostry Przełożonej Generalnej Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej dla całej społeczności przedszkolnej. Na zakończenie uroczystości nastąpiło wspólne podzielenie się opłatkiem.

PRÓBA:     niepokalanki.dlaprzedszkoli.eu/?m=galeria&id=292

JASEŁKA:   niepokalanki.dlaprzedszkoli.eu/?m=galeria&id=286