TEATRZYK - KRÓLOWA ŚNIEGU

Dnia 17 listopada 2017r. w naszym przedszkolu gościliśmy teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem pt„Królowa Śniegu”. Wszystkie dzieci bardzo chętnie obejrzały przedstawienie, w którym był ukazany świat wartości takich jak dobre serce, piękno, przyjaźń i siła miłości. Dzieci mogły zobaczyć historię, w której zamarzające serce Kaya nie potrafi zauważyć miłości i troski małej Gerdy. Przygody bohaterów zrobiły na najmłodszych ogromne wrażenie. Wszyscy bardzo się ucieszyli, że ta historia dobrze się skończyła, że dobro zwyciężyło. Dzieci nagrodziły wykonawców gromkimi brawami. Po zakończonym przedstawieniu dzieci mogły zobaczyć z bliska kukiełki występujące w teatrzyku. Z pewnością niezwykłe przedstawienie na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.