PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2017

PASOWANIE NA PREDSZKOLAKA to bardzo ważna uroczystość w przedszkolu, każda grupa miała swój świąteczny dzień. 26 października 2017 roku dzieci z grupy „Biedronki”, 27 października dzieci z grupy "Żabki" , a 7 listopada  dzieci z grupy "Słoneczka". Na uroczystości obecni byli nie tylko rodzice, ale także dziadkowie, ciocie i rodzeństwo dzieci. W przedstawieniach dzieci zaprezentowały swoje umiejętnośi: układy taneczne przygotowane przez Panią Angelikę, recytowały wiersze i śpiewały piosenki z Panem Romanem. Zarówno dzieci jak i rodzice złożyli ślubowanie, po którym nastąpiło uroczyste Pasowanie oraz wręczenie dyplomów. Po przedstawieniu Pani Dyrektor Magdalena Dworak podziękowała dzieciom, rodzicom i nauczycielom za przygotowanie uroczystości. Po zakończeniu części oficjalnej odbył się poczęstunek dla dzieci oraz rodziców.

BIEDRONKI:       niepokalanki.dlaprzedszkoli.eu/?m=galeria&id=271

Pasowanie Biedronek - cały występ