TEATRZYK - MAGICZNE SŁOWA

12 października 2017 nasze przedszkole odwiedził Teatr Lalek "Bajka" ze Starego Sącza ze spektaklem pt.: "Magiczne słowo". Przesłenie,  które płynęło ze sztuki przypomniało dzieciom jak ważne w życiu jest używanie słów Proszę, Przepraszam, Dziękuję, Dzień dobry, Dowidzenia oraz szacunek do drugiego człowieka. Dziewczynka o imieniu Lenka była bardzo kapryśna i znudzona, nie słuchała mamy, pewnego dnia pokłóciła się z siostrą i uciekła z domu. Podczas swojej wędrówki po lesie napotkała Czarodzieja, Lisiczkę Rudziszkę, Zajączka, Niedźwiedzice oraz Osiołka. Czy dziewczynka zrozumie swój błąd? Czy będzie potrafiła przeprosić? Czy odnajdzie drogę do domu? Wszystkie przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem śledziły losy bohaterów.