UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU 2016-2017

W dniu 29 czerwca 2017r. w przedszkolu odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku i pożegnanie dzieci z Grupy Starszaków, które opuszczają nasze Przedszkole. Cała uroczystość odbyła się w ogrodzie przedszkolnym. Uroczystość rozpoczęła p. Dyrektor a następnie wystąpiła grupa Biedronek i Słoneczek żegnając Starszaków i wręczając im drobny upominek. Potem Starszaki przedstawiając program artystyczny pożegnały przedszkole i podziękowały wszystkim Pracownikom Przedszkola wręczając piękne kwiaty, za opiekę, za przekazaną wiedzę i wszelką troskę. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom kończącym przedszkole okolicznościowe dyplomy.

Po zakończeniu części artystycznej rozpoczął się wesoły piknik przygotowany wspólnie z Rodzicami. Był grill oraz słodki poczęstunek: ciasta, napoje i różne słodycze. Wszyscy świetnie się bawili. Cała uroczystość miała charakter bardzo podniosły.

30. 06. 2017r. grupa Biedronek i Słoneczek  z rąk p. Dyrektor otrzymała również dyplomy z gratulacjami zakończenia roku przedszkolnego.