UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO ANTONIEGO PATRONA PRZEDSZKOLA

W dniu 13 czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Patrona naszego Przedszkola. Już od rana wzywaliśmy Jego wstawiennictwa prosząc za wszystkie dzieci, rodziców i pracowników przedszkola. Po południu procesyjnie z figurą św. Antoniego, która odwiedzała nasze domy, przeszliśmy ze śpiewem do Kościoła św. Wacława. Ksiądz Michał Podsiadły sprawował Eucharystię w intencji naszego Przedszkola. Rodzice włączyli się czynnie w liturgię a dzieci się  w śpiew by uczcić Naszego Patrona.

Po Mszy Świętej ks. Michał ogłosił wyniki konkursu plastycznego o św. Antonim i wręczył dzieciom nagrody. Nie zabrakło też imieninowych cukierków od św. Antoniego. Tego dnia św. Antoni w swojej figurze gościł w kaplicy Sióstr ze Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej.