DZIEŃ MAMY I TATY 2017

Kochanym Rodzicom 100 lat!

Do naszego przedszkola z okazji Dnia Mamy i Taty przybyli na uroczyste akademie mamusie i tatusiowie przedszkolaków. W dniu 25.05.17r. rodziców gościła grupa Starszaków, 26.05.17r. -  grupa Biedronek, a 30.05.17r. grupa Słoneczek. Na tę wyjątkową chwilę dzieci pod kierunkiem swoich pań starannie przygotowywały się. Przedstawiły rodzicom wiersze oraz improwizacje ruchowe do piosenek, które śpiewały. Ponadto każda grupa zaprezentowała inny układ taneczny. Występy bardzo podobały się przybyłym gościom, co potwierdzały gromkie brawa. Przedszkolaki po części artystycznej obdarowały swoje mamy i tatusiów drobnymi upominkami. Na zakończenie pani dyrektor Magdalena Dworak złożyła życzenia wszystkim rodzicom i zaprosiła ich na słodki poczęstunek.

STARSZAKI: niepokalanki.dlaprzedszkoli.eu/?m=galeria&id=247

BIEDRONKI: niepokalanki.dlaprzedszkoli.eu/?m=galeria&id=248