POCZYTAJ MI MAMO... SPOTKANIE Z MAMĄ HUBERTA

W dniu 13 kwietnia do przedszkola przyszła p. Marta Mleczkowskamama Huberta aby poczytać dzieciom bajki. Pani Marta przyniosła książkę z opowiadaniami pt. : Historie leśnych ludzi.  Były to opowiadania o przygodach zwierząt żyjących w lesie. Po zakończonym czytaniu dzieci zadawały p. Marcie wiele pytań na temat przeczytanych treści. Dowiedziały się o prawdziwych problemach zwierząt żyjących w lesie w czasie zimy oraz w czasie innych pór roku. Pani Marta przeczytała również dzieciom fragmenty książki pt. Merida Waleczna. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały Mamie Huberta za poświęcony czas wręczając jej laurkę. Pani Marta obdarowała dzieci drobnymi upominkami w postaci kolorowych „smyczy i klaskaczy” z emblematami radomskiej drużyny siatkarzy Czarni Radom.