TEATRZYK ZACZAROWANY LAS

W czwartek, 06.04.2017r. nasze przedszkole odwiedził Teatr Lalek PINOKIO. Dzieci miały okazję do obejrzenia spektaklu pt.: "Zaczarowany las", który poruszał temat poszanowania przyrody. Dzieci dowiedziały się między innymi tego, jak należy zachowywać się w lesie, jak dbać o czystość środowiska.
      Spektakl opowiada o trzech chłopcach spędzających dzień w lesie. Nie potrafią oni uszanować jego mieszkańców, łamią gałęzie drzew, śmiecą i robią wiele hałasu. Zwierzęta tłumaczą chłopcom, że należy szanować las i przyrodę. Niestety nie zmieniają oni swojego postępowania, za co Duch Lasu daje im solidną nauczkę, spotyka zasłużona kara. W bajce, na szczęście pojawia się złota rybka, która przemienia chłopców i zwierzątka.