POCZYTAJ MI TATO... SPOTKANIE Z TATĄ EMILKI

W ramach projektu „Cykliczne Czytanie Dzieciom” 30 marca 2017 r. grupę Biedronek odwiedził Pan Grzegorz Gadaj - tata Emilki uczęszczającej do tej grupy. Nasz gość przeczytał dzieciom ulubioną książeczkę Jego córki "Księżniczki" (np. bajki o Roszpunce czy Arielce). Dzieci z zaciekawieniem słuchały bajek oraz oglądały ilustracje. Następnie Pan Grzegorz przeszedł do wierszyków Juliana Tuwima np. „Pan Hilary”, „Idzie Grześ przez wieś”. Przedszkolakom i to dzieło przypadło do gustu - chętnie rozmawiały na temat każdego wierszyka, odpowiadały na pytania naszego Gościa oraz same wypowiadały się o ich treści.

W podziękowaniu dzieci wręczyły Panu Grzegorzowi laurkę Przyjaciela Książek.