TEATRZYK O KOCIE W BUTACH

W dniu 22 marca 2017r. na godz. 10:30 wszystkie przedszkolaki udały się autokarem do Sali Koncertowej Urzędu Miasta na musical pt. O Kocie w butach przy wesołych nutach". Spektakl opowiadał o niezwykłym kocie, który nie tylko potrafił mówić, ale także spełniał marzenia swego pana - Adama i pomógł mu zdobyć serce pięknej królewny Leny. Dzieci podziwiały wspaniały występ aktorów, piękne kostiumy i mogły usłyszeć piękne piosenki. Aktorzy zostawili dzieciom przesłanie spektaklu: "Wszystko się zmienia, warto mieć marzenia." Wielką atrakcją była też dla dzieci sama jazda autokarem. Dziękujemy Panu Grzegorzowi - tacie Emilki, że nas bezpiecznie zawiózł do Urzędu i z powrotem do przedszkola, dzięki czemu, nie zmokliśmy w drodze.