KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY

Autorka Ogólnopolskiego Programu Krainy Zmysłów „Sensorycznie się rozwijam” Pani Alina Jeziorska zaprosiła żłobki, przedszkola oraz szkoły do udziału w Międzynarodowym Konkursie „Sensoryczna Choinka”. Z naszego Przedszkola w konkursie wzięły udział  dziewczynki z grupy Żabki – Marysia, Laura, Iga i Dominika. Dziewczynki pod kierunkiem Pani Jadzi oraz Pani Basi wspólnymi siłami wykonały choinkę z makaronu, pestek dyni, fasoli, guzików, koralików, włóczki, drucika kreatywnego, małych pomponów oraz kawy. Na konkurs zostały wysłane zdjęcia wspaniałej naszej pracy, a wykonana choinka pięknie zdobi okno w sali Żabek. Dziękujemy dziewczynkom za ciekawą pracę oraz trzymamy kciuki i czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.