AKADEMIA Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dzień 11 listopada to bardzo ważna  data w dziejach naszej OJCZYZNY – TO ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PO 123 LATACH NIEWOLI. Z tej pięknej okazji dzieci z grupy Żabki przygotowały akademię patriotyczną. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze o narodowych bohaterach walczących o odzyskanie niepodległości. Wykonały również okolicznościowy układ taneczny  z pomponami. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy  – Mazurek Dąbrowskiego. Na zakończenie uroczystości nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Poezji Patriotycznej". Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały  nagrody. Uczestnikom  konkursu oraz ich Rodzicom, którzy przygotowywali ich do konkursu pogratulowała p. dyrektor Ewa Mirowska.