URODZINY MISIA KSIAŻKOWEWGO

W dniu 21 października 2021 roku grupa dzieci z grupy Misiów i Żabek wybrała się do Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu przy ul. J.Słowackiego  na Ogólnopolskie Urodziny Misia Książkowego. Wszystkie dzieci powitał JUBILAT – MIŚ KSIĄŻKOWY i zaprosił do wspólnej zabawy. Najpierw były  różne zabawy ruchowe, potem dzieci ozdabiały portret MISIA . Nie zabrakło, jak  przystało na urodziny super pysznego tortu, którym poczęstował wszystkich MIŚ. W czasie jedzenia tortu Miś czytał  dzieciom bajkę . Na zakończenie urodzinowego spotkania wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia. Dzieci  wróciły do przedszkola bardzo zadowolone. Atrakcją była dla nich świetna zabawa ale również podróż autokarem.  KOCHANY MISIU ŻYJ STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!