Spotkanie rodzin i przyjaciół

• spływ kajakowy
  • spotkania z filmem
  • grill

Spała to doskonałe miejsce by wypocząć i w rodzinnej atmosferze przeżyć kilka dni bliżej Boga, dziękując za życie i posługę św. Jana Pawła II oraz zgłębiając Jego nauczanie.

Zapraszamy Cię do dobrego rodzinnego spędzenia czerwcowego weekendu wraz z Córkami Maryi Niepokalanej i Fundacją „Anioły Miast”

Miejsce spotkania:

„OSTOJA” Dom rekolekcyjno-formacyjny diecezji łowickiej,

Spała ul. Marszałka J. Piłsudskiego 6/10

Czas  spotkania:

Rozpoczęcie: 19 czerwca 2014 godz. 18:00

Zakończenie: 22 czerwca 2014 godz. 13.00

Spała - miejscowość wypoczynkowa położona nad Pilicą, na terenie dawnej puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego z rezerwatem przyrody, posiada wyjątkowo dobre warunki klimatyczne, oferuje także dużą porcję historii Polski związaną z prezydentem Wojciechowskim – fundatorem kaplicy Prezydentów Rzeczypospolitej, prezydentem Mościckim czy mjr. Hubalem.

Podczas zaborów tereny te należały do Królestwa Polskiego. Tradycje łowieckie podtrzymuje kult św. Huberta, tu odbywały słynne polowania, w których uczestniczyli królowie polscy, carowie rosyjscy i prezydenci. Car Aleksander III wybrał Spałę na swoją letnią W tym czasie Spała gościła wiele koronowanych głów. Po odzyskaniu niepodległości była letnią rezydencją prezydentów: Stanisława. Wojciechowskiego i Ignacego Mościckiego. Leczył się tu również J. Piłsudski

W Spale można zwiedzić kościół św. Idziego z XI w., synagogę z XIX w., ruiny XVI-wiecznego zamku Kazimierza Wielkiego i wybrać się koleją carską do Konewki, gdzie udostępniono ciekawą trasę turystyczną.

Zapraszamy do dobrego spędzenia czerwcowego weekendu.

siostry niepokalanki i Fundacja „Anioły Miast”

Koszt pobytu za jeden dzień – 60 zł od osoby dorosłej, 30 zł dzieci

Koszt całego weekendu dorośli 180 zł., dzieci 90 zł

Zgłoszenia:

s. Teresa                   tel. 662704483

s. Małgorzata          tel. 602518867

19 - 22 czerwca 2014 r.

Proponujemy m.in.:

•  dyskusje i spotkania ze św. Janem Pawłem II
  •   modlitwę
  •  warsztaty, różne zajęcia w grupach wiekowych
  • wycieczki i spacery po okolicy
  • spływ kajakowy
  • spotkania z filmem
  • grill

Miejsce spotkania:

„OSTOJA” Dom rekolekcyjno-formacyjny diecezji łowickiej,

Spała ul. Marszałka J. Piłsudskiego 6/10

Czas  spotkania:

Rozpoczęcie: 19 czerwca 2014 godz. 18:00

Zakończenie: 22 czerwca 2014 godz. 13.00

Zapraszamy do dobrego spędzenia czerwcowego weekendu.

siostry niepokalanki i Fundacja „Anioły Miast”

Koszt pobytu za jeden dzień – 60 zł od osoby dorosłej, 30 zł dzieci

Koszt całego weekendu dorośli 180 zł., dzieci 90 zł